تبلیغات
بیشتر بدانیم - کدام بانک بیشترین سود بانکی را میدهد؟

کدام بانک بیشترین سود بانکی را میدهد؟

نویسنده : سجاد دانش 2 اسفند 92 21:46  •    ارسال شده در: اقتصادی بیشترین سود بانکی

رقابت بانك‌ها برای جذب نقدینگی

بیشترین سود بانکی

با وجود امتناع بانك مركزی از پذیرش هرگونه افزایش نرخ سود سپرده و تسهیلات بانكی تماس خبرنگار تسنیم با بانك‌های خصوصی و دولتی حكایت از افزایش مشهود نرخ سود سپرده در این بانك‌ها دارد به نحوی كه رقابت آنها از دو ماه گذشته بالا گرفته است. 
از مدت‌ها قبل زمزمه افزایش نرخ سود سپرده و تسهیلات بانكی شنیده می‌شد اما تاكید بانك مركزی و مردان اقتصادی كابینه حسن روحانی این ذهنیت را كاملا از بین برد و به مردم و بانكداران این اطمینان را داد كه تا اطلاع ثانوی تغییری در سیاست‌های پولی و بانكی به ویژه نرخ سود نخواهیم داشت.مقایسه نرخ سود بانکها و بیشترین سود بانکی (23درصد روزشمار)


چندماه ابتدایی آغاز به كار دولت روحانی با این ذهنیت سپری شد ولی مدت طولانی نگذشت كه در اقدامی هماهنگ بانكداران خصوصی و دولتی اجازه افزایش نرخ سودسپرده و تسهیلات را به صورت چراغ خاموش از شورای پول و اعتبار دریافت كردند. این موضوع ا لبته تا ابتدای هفته جاری خبری نشده بود و زمانی در جریان این امتیاز ویژه بانك مركزی و شورای پول و اعتبار به بانك‌ها قرار گرفتیم كه محمد حسن نژاد عضو ناظر شورای پول و اعتبار در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم از سیاست جدید توافقی بانك‌ها برای افزایش نرخ سود بانكی پرده برداشت. 
خبرگزاری تسنیم، طی دو روز گذشته با انتشار دو گزارش از وضعیت دریافت و پرداخت تسهیلات در بانك‌های دولتی و خصوصی به بیان افزایش چراغ خاموش نرخ سود تسهیلات بانكی پرداخت هرچند این گزارش‌ها مورد تایید بانك مركزی و وزارت اقتصاد قرار نگرفت ولی برای ما مهم این است كه مردم و مخاطبان خبرگزاری در همان ساعات نخست انتشار خبر صحت افزایش نرخ سود بانكی را مورد تایید قرار دادند. 
براساس گزارش تسنیم، بانك مركزی با صدور اطلاعیه اعلام كرده تغییر نرخ سود سپرده و تسهیلات بانكی توسط شورای پول و اعتبار صحت ندارد ولی این اطلاعیه زمانی منتشر شد كه عضو ناظر شورای پول و اعتبار گفته بود بانك‌ها اجازه دارند طبق مجوز شورای پول و اعتبار به صورت توافقی نرخ سود تسهیلات و سپرده‌هایشان را افزایش دهند. 
بنابراین گزارش، بانك آینده؛ نرخ سود روزشمار را 20.5 درصد اعلام كرده و به مشتریان می‌گوید برای سپرده 3 ماهه سود 21.5 درصد،‌ یكساله 23 درصد پرداخت می‌كند. همچنین برای سپرده‌گذاری یكماه با مبلغ كمتر از 100 میلیون تومان سود 20.5 درصد و برای 2 ماهه با مبلغ كمتر از 100 میلیون تومان سود 21 درصد در این بانك پرداخت می‌شود. البته برای سپرده‌گذاری بیش از 100 میلیون تومان در مدت یكماه سود 22 درصد، 2 ماهه سود 22.5 درصد و 3 ماهه 23 درصد پرداخت می‌شود. 
بانك دی؛ سود سپرده كوتاه مدت عادی را 19 درصد اعلام میكند البته این بانك برای سپرده گذاران خود كه حداقل 50 هزار تومان در این سپرده‌گذاری كرده‌باشند سود روزشمار 19 درصد پرداخت می‌كند. همچنین در بانك دی سود سپرده 3 ماهه 20.5 درصد، است. البته اگر در این بانك 5 میلیارد تومان حداقل در سپرده سرمایه‌گذاری 3 ماهه داشته باشیم سود 23 درصد دریافت خواهیم كرد. 
متصدی صندوق این بانك می‌گوید: برای سپرده یكساله با كف 10 میلیون تومان به بالا سود21.5 درصد و بالای 5 میلیارد تومان سود 23.5 درصد پرداخت می‌شود. 
بانك ملت؛ سود سپرده روزشمار خود را اگر كف سپرده 20 میلیون تومان باشد 22 درصد اعلام می‌كند البته این بانك به مشتریان می‌گوید برای سپرده بلندمدت با مبلغ حداقل 50 میلیون تومان سود 22 درصد پرداخت می‌شود. 
بانك ملی؛ سود سپرده روز شمار را بدون تعیین كف و سقف مبلغ سپرده 14 درصد اعلام می‌كند یكی از كارمندان این بانك به خبرنگار ما می‌گوید: برای سپرده 100 میلیون تومان به بالا به مدت دو سال سود 22 درصد تعیین شده كه این سپرده بعد از 4 ماهه قابل برداشت بوده و مبلغ سود عینا پرداخت می‌شود. 
وی اضافه می‌كند: در این سپرده‌گذاری مشتری اگر بخواهد بعد از 4 ماه پول خود را از بانك برداشت كند می‌تواند سود 22 درصد كه برای سرمایه‌گذاری دو ساله در نظر گرفته شده را دریافت كند. این امتیاز قبلا نبوده و 2 ماه است كه به ما ابلاغ شده است. 
همچنین در سایت رسمی بانك ملی طرح جدیدی بنام "5+5" قرار گرفته كه طبق اعلام این بانك "سپرده سرمایه‌گذاری بلندمدت ویژه 2 ساله "5+5"، خدمت جدید این بانك است كه سود آن در پایان سررسید و با نرخ علی الحساب 55 درصد محاسبه می‌شود. دراین نوع سپرده، سود متعلقه محاسبه ولی به صورت ماهانه پرداخت نمی‌شود بلكه مجدداً در چرخه سرمایه‌گذاری قرار گرفته و سود حاصله در پایان دوره 2 ساله با بازده بیشتر به مشتری پرداخت می‌گردد. 
در عین حال در صورت برداشت تمام یا قسمتی از مبلغ سپرده، سود متعلقه با توجه به مدت ماندگاری محاسبه خواهد شد. مشتریان محترم جهت بهره‌مندی از مزایای این سپرده، می‌توانند به شعب بانك ملی ایران در سراسر كشور مراجعه كنند". 
بانك صادرات؛برای سپرده كمتر از 5 میلیون تومان سود 7 درصد؛ بین 5 تا 10 میلیون تومان سود 14 درصد، بین 10 تا 15 میلیون تومان سود 16 درصد، بین 25 تا 50 میلیون تومان سود 18 درصد و بالای 50 میلیون تومان سود 20 درصد پرداخت می‌كند. 
بانك سپه؛ كف مبلغ سپرده‌گذاری در این بانك كه مشمول سود 16 درصد به صورت روزشمار خواهد شد را 5 میلیون تومان در نظر گرفته است؛ یكی از كارمندان این بانك می‌گوید سود 16 درصد برای سپرده كوتاه مدت نیز اعمال می‌شود. البته برای سپرده‌گذاری یكساله با مبلغ بیش از 10 میلیون تومان سود 20 درصد، مبلغ بیش از 15 میلیون تومان سود 21 درصد،‌مبلغ بیش از 20 میلیون تومان سود 21.5 درصد و برای سپرده سرمایه‌گذاری پنج ساله سود 22.75 درصد پرداخت می‌شود. 
بانك سینا؛ سود سپرده روزشمار را 7 درصد اعلام كرده و به مشتری می‌گوید برای سپرده دو ساله ماهیانه 22 درصد پرداخت می‌شود البته این سود مشروط به این است كه مبلغ سپرده‌گذاری كمتر از 5 میلیون تومان نباشد. 
یكی از كارمندان این بانك خصوصی می‌گوید: برای سپرده‌گذاری در مدت یك تا شش ماهه حداقل 20 درصد سود و شش ماه تا یكساله 21 درصد سود پرداخت می‌شود. 
بانك پارسیان؛ به مشتریانی كه 5 میلیون تومان به صورت دوماهه در این بانك سپرده‌گذاری كرده باشند سود 20 درصد پرداخت می‌كنند. همچنین مشتریانی كه بیش از 5 میلیون تومان در این بانك به صورت 4 ماهه سپرده‌گذاری كرده باشند 21 درصد سود دریافت خواهند كرد. 
یكی از كارمند این بانك خصوصی می‌گوید: سود سپرده روزشمار در حقیقت همان سپرده دوماهه است كه مشتری سپرده را در قالب سپرده سرمایه‌گذاری 5 ساله نزد شعب افتتاح میكند ولی میتواند بعد از دوماه پول خود را برداشت كرده و سود 20 درصد دریافت كند.بانك پاسارگاد؛‌كه طبق اعلام یكی از كارمندان آن از پنج شنبه هفته گذشته طرح ویژه‌ای را به مشتریان خود ارائه میدهد برای سپرده روزشمار و كوتاه مدت سود 22 درصد پرداخت می‌كند در این طرح مشتری بعد از یك ماه می‌تواند پول خود را برداشت كند و سود 22 درصد بگیرد. 
بانک مهر اقتصاد؛‌ بررسی ها نشان میدهد که این بانک بیشترین و بهترین سود را به سپرده های کوتاه مدت روزشمار در بین شبکه بانکی پرداخت میکند. سپرده فجر مهر که تبلیغات زیادی از آن در میادین فوتبال و اینترنت و اخیرا سطح شهرها از آن مشاهده میشود. در این طرح سود علی الحساب 23 درصد برای سپرده های کوتاه مدت پرداخت میشود، فقط به این شرط که تا 3 ماه حداقل مبلغ 1 میلیون تومان باید در حساب مسدود شود و قابل برداشت نیست و مابقی آن قابل افزایش و کاهش میباشد.

توجه:

از بازدیدکنندگان محترم سایت بیشتر بدانیم دعوت مینماییم نظرات خود را در مورد بیشترین سود پرداختی بانکها و مقایسه آنها در انتهای مطلب درج نمایند.

با تشکر


این مطلب را به اشتراک بگذارید :

اشتراک گذاری در بالاترین اشتراک گذاری در دنباله اشتراک گذاری در وی ویو اشتراک گذاری در کلوب اشتراک گذاری در گوگل ریدر اشتراک گذاری در خوشمزه اشتراک گذاری در فیس بوک اشتراک گذاری در فرندفید اشتراک گذاری در google buzz اشتراک گذاری در توییتر ایمیل کردن این مطلب

برچسب ها: بیشترین سود بانکی ، نرخ سود بانکی ، کدام بانک بیشترین سود را میدهد ، بهترین بانک کدام است ، سود روزشمار 23درصد بانک مهر اقتصاد ، بیشترین سود روشمار ، بیشترین سود کوتاه مدت 23 درصد ،
آخرین ویرایش: 17 مرداد 93 22:57

3 خرداد 97 22:20
Thanks for sharing your thoughts about کدام.
Regards
14 بهمن 96 09:13
I am extremely impressed with your writing skills as well as with the layout on your
weblog. Is this a paid theme or did you modify it yourself?
Either way keep up the nice quality writing, it's rare to see a nice
blog like this one today.
15 دی 96 07:13
I like the valuable info you provide in your articles.
I'll bookmark your blog and check again here frequently.

I'm quite certain I'll learn a lot of new stuff right here!
Good luck for the next!
8 مهر 96 21:09
ممنون از وبلاگ خوبتون
8 مهر 96 03:04
ممنون از وبلاگ خوبتون. به سایت ما هم حتما
سر بزنید
7 مهر 96 08:56
ممنون از وبلاگ خوبتون. به سایت ما هم حتما سر بزنید
5 شهریور 96 08:46
I have been surfing on-line more than 3 hours lately, but I by no means found any
fascinating article like yours. It is pretty price
enough for me. In my view, if all site owners and bloggers made good content as
you probably did, the internet will likely be
much more useful than ever before.
23 مرداد 96 18:54
When I originally commented I appear to have clicked the -Notify me when new comments
are added- checkbox and from now on whenever a comment is added
I receive four emails with the exact same comment.

There has to be a means you can remove me
from that service? Cheers!
28 تیر 96 01:37
Its not my first time to pay a quick visit
this site, i am visiting this website dailly and obtain fastidious information from here everyday.
12 تیر 96 19:40
Sweet blog! I found it while searching on Yahoo News.
Do you have any suggestions on how to get listed in Yahoo News?
I've been trying for a while but I never seem to get there!
Appreciate it
1 تیر 96 01:22
Thanks for finally writing about >بیشتر بدانیم - کدام بانک بیشترین سود بانکی را میدهد؟ <Liked it!
13 اردیبهشت 96 16:36
This post will assist the internet visitors for building up new blog or even a weblog from
start to end.
9 اردیبهشت 96 23:06
Hello there I am so excited I found your blog page, I really
found you by mistake, while I was looking on Aol for something
else, Anyways I am here now and would just like to say kudos
for a marvelous post and a all round interesting blog
(I also love the theme/design), I don't have time to go through it all at the moment but I have book-marked
it and also added your RSS feeds, so when I have time I will be back to read more, Please do keep up the excellent job.
6 اردیبهشت 96 03:14
When I originally commented I clicked the "Notify me when new comments are added" checkbox and now each time a comment is added I get four emails with the same comment.

Is there any way you can remove people from that service?
Thank you!
3 اردیبهشت 96 21:10
I'm truly enjoying the design and layout of your site.
It's a very easy on the eyes which makes it much more pleasant for me to come here and visit
more often. Did you hire out a designer to create your theme?
Exceptional work!
24 فروردین 95 22:39
حدود 5 تومان دارم می خواهم بدانم کدام بانک قرار دهم که سود بیشتری داشته باشد.
11 فروردین 95 03:02
سلام من میلیون دارم لطفا کدوم بانک سود بیشتر میده کمکم میکنید
3 اسفند 94 13:38
سلام پس انداز من خیلی کمه نسبت به بقیه حدود یک میلیون هشتصد تومنه لطفا یکی منو راهنمایی کنه پولم رو چطور سرمایه گذاری کنم و در کدوم بانک ،که بیشترین سود رو داشته باشه
8 بهمن 94 09:45
بنظرم بانگ تجارت خوبه چون بدون قید وشرط 20%سود روز شمار میده
10 دی 94 14:31
با سلام من یه حساب تو بانک کشاورزی دارم نمیدونم ولا چ حسابی هست، لطفا من رو راهنمایی بفرمایید،
هم قابل برداشته هم ماه به ماه سود پول رو حساب میکنه و به حساب واریز میکنه
6 دی 94 21:08
170م دارم میخام بزارم بانک ،بهترین سپرده کدومه؟
27 آذر 94 21:18
بانک مسکن بالاترین سود
بالای 24درصد
خودم تازه 50تومن سپرده گذاشتم
14 آذر 94 11:21
بانک کشاورزی یه حساب خاص داره که با پول شما تو بورس سرمایه گذاری میکنهو به طور روز شمار از 22% به بالا پوا میده

موسسه مال اعتباری نور هم 25% روز شمار و 28% یک ساله میده البته با ریسک احتمالی ورشکسته شدن
27 آبان 94 19:14
بانک دی سود ۲۰ درصد به صورت روز شمار میده با صدور کارت شتاب سود هم بطور روزانه به پولتون متعلق میگیره
16 آبان 94 05:10
30تومان کدوم بانک سودبیشتری میده ماهیانش وبرام حساب کنید.تشکراز دوستان
5 آبان 94 18:23
سلام
بانک انصاراز 5میلون به بالا روز شمار 19 درصد به شرطی موقع افتتاح حساب 5میلیون به حساب واریز کنی و اگر 100میلیون بزاری 19.5 درصد سود میده و هروقت حسابت از 5میلیون کمتر بشه خود بخود سود 10درصد میشه
17 شهریور 94 23:49
میگن موسسه فرشتگان 29درصده!!!!!!!!!!!!!راسته؟
4 شهریور 94 20:25
سلام من ده میلیون پول دارم میخوام بیشترین سودبانکی روبگیرم به نظرتون توکدوم بانک پولموسپرده کنم؟؟
28 مرداد 94 15:48
موسسه مالی و اعتباری نور بالاترین سود رامیدهد با %25
24 مرداد 94 23:49
بانک کشاورزی روزشمار بدون محدودیت 22درصد میده
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

نمایش نظرات 1 تا 30